iReaL CLaN
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Anunt - war's hours

In jos 
5 participan?i

Sunteti de acord cu Programul cLaNului ?
1. Da
Anunt - war's hours Vote_lcap57%Anunt - war's hours Vote_rcap
 57% [ 4 ]
2. Nu
Anunt - war's hours Vote_lcap43%Anunt - war's hours Vote_rcap
 43% [ 3 ]
Total voturi : 7
 

AutorMesaj
MaDSkiLLz
Owner
Owner
MaDSkiLLz


Mesaje : 96
Data de înscriere : 23/04/2008
Varsta : 31

Anunt - war's hours Empty
MesajSubiect: Anunt - war's hours   Anunt - war's hours Icon_minitimeDum Mai 11, 2008 8:25 pm

Clanul iReaL a fixat urmatorarele ore in care clanul ar putea sustine mixuri/meciuri/antrenamente :

In cursul saptamanii :

Luni : Intre - 21:30 - 22:30
Marti : Intre - 20:00 - 22:30
Miercuri : Intre - 19:00 - 22:30
Joi : Intre - 21:30 - 22:30
Vineri : Intre - 20:00 - 23:00

Weekend :

Sambata : Intre - 13:00 - 17:00
Duminica : Intre - 13:00 - 17:00

Daca nu sunteti de acord postati variantele voastre de program .
Sus In jos
https://irealclan.all-up.com
MiThBuster
Vizitator
Vizitator



Mesaje : 7
Data de înscriere : 07/05/2008

Anunt - war's hours Empty
MesajSubiect: Re: Anunt - war's hours   Anunt - war's hours Icon_minitimeDum Mai 11, 2008 8:39 pm

in weekend sunt plecat dar in rest cu programul din timpul saptamanii sunt de acord
Sus In jos
MaDSkiLLz
Owner
Owner
MaDSkiLLz


Mesaje : 96
Data de înscriere : 23/04/2008
Varsta : 31

Anunt - war's hours Empty
MesajSubiect: Re: Anunt - war's hours   Anunt - war's hours Icon_minitimeDum Mai 11, 2008 8:41 pm

Vom incerca sa rezolvam problema cu meciurile din weekend .
Sus In jos
https://irealclan.all-up.com
GrBaN
Vizitator
Vizitator
GrBaN


Mesaje : 14
Data de înscriere : 05/05/2008

Anunt - war's hours Empty
MesajSubiect: Re: Anunt - war's hours   Anunt - war's hours Icon_minitimeDum Mai 11, 2008 9:05 pm

am votat si eu ...
specifica ... cine trebuie sa voteze Neutral
sau macar sa zica aia din clan Da si nu si rezolvi aja problemele da nu cu chestionar ca poate vota oricine...
Sus In jos
MaDSkiLLz
Owner
Owner
MaDSkiLLz


Mesaje : 96
Data de înscriere : 23/04/2008
Varsta : 31

Anunt - war's hours Empty
MesajSubiect: Re: Anunt - war's hours   Anunt - war's hours Icon_minitimeDum Mai 11, 2008 9:44 pm

Acuma mno era la iReaL cLaN si era anunt pentru clan ... akm nu conteaza daca ai votat si tu , ms ca vizitezi forumu macar Smile
Sus In jos
https://irealclan.all-up.com
snN
ViP
ViP
snN


Mesaje : 16
Data de înscriere : 10/05/2008
Localizare : Sibiu

Anunt - war's hours Empty
MesajSubiect: Re: Anunt - war's hours   Anunt - war's hours Icon_minitimeMar Mai 13, 2008 7:41 am

Cu programul din timpul weekendului sunt de acord , dar cu programul din timpul saptamanii nu sunt de acord , deoarece e prea tarziu .
Sus In jos
MaDSkiLLz
Owner
Owner
MaDSkiLLz


Mesaje : 96
Data de înscriere : 23/04/2008
Varsta : 31

Anunt - war's hours Empty
MesajSubiect: Re: Anunt - war's hours   Anunt - war's hours Icon_minitimeMar Mai 13, 2008 8:14 pm

Am o intrebare ... Credeti ca eu imi pierd timpu si postez dejeaba pe forum pentru ca voi sa nu il vizitati ? Credeti ca am facut programul degeaba ? Credeti ca nu am altceva mai bun de facut decat sa chem la mixuri si pe forum ?

Pana astazi . De acum incolo voi aplica sanctiuni corespunzatoare faptului in cauza . Nu veti mai avea nici o scuza .
Printre aceste sanctiuni se numara : suspendarea pe o perioada delimitata de timp sau chiar excluderea din clan a ,, asa zisilor membri '' . De acum incolo fiecare membru isi va procura informatiile de pe forum . Pe YM va voi anunta doar cand vom sustine mixuri in rest toate informatiile vor fi postate pe forum ( informatii in legatura cu formatia , meciuri si alte chesti legate de clan si alte chesti nelegate de clan ) .

HF
Sus In jos
https://irealclan.all-up.com
GrBaN
Vizitator
Vizitator
GrBaN


Mesaje : 14
Data de înscriere : 05/05/2008

Anunt - war's hours Empty
MesajSubiect: Re: Anunt - war's hours   Anunt - war's hours Icon_minitimeMar Mai 13, 2008 8:16 pm

iti zic eu ca nu merge aja Wink
ramai fara clan Suspect iar inchizi clanu ... si faci altu ...
Sus In jos
MaDSkiLLz
Owner
Owner
MaDSkiLLz


Mesaje : 96
Data de înscriere : 23/04/2008
Varsta : 31

Anunt - war's hours Empty
MesajSubiect: Re: Anunt - war's hours   Anunt - war's hours Icon_minitimeMar Mai 13, 2008 8:20 pm

Cred ca asta a fost simplu si acelasi patetic motiv pentru care am desfiintat toate clanurine , neinteresul membrilor ... Lor putin le pasa ca sunt sau nu in clan sau nu putin le pasa daca avem sau nu mix/meci de accea mereu ma enerveaza , dar pana acum mai bine stiu ca ii dau pe toti afara cum ai procedat tu cu china si gata , aduc alti .
Sus In jos
https://irealclan.all-up.com
ag3ntul008
1 warN



Mesaje : 15
Data de înscriere : 10/05/2008

Anunt - war's hours Empty
MesajSubiect: Re: Anunt - war's hours   Anunt - war's hours Icon_minitimeMar Mai 13, 2008 8:34 pm

o data plm mai intarzii k ai voie Sad plm se intampla iei o sanctiune si gata Wink
Sus In jos
MaDSkiLLz
Owner
Owner
MaDSkiLLz


Mesaje : 96
Data de înscriere : 23/04/2008
Varsta : 31

Anunt - war's hours Empty
MesajSubiect: Re: Anunt - war's hours   Anunt - war's hours Icon_minitimeMar Mai 13, 2008 8:49 pm

Nu m-as fi suparat , macar daca mai fi anuntat . Cand ne-am despartit ai zis ca intri si am stat si am stat si team asteptat si intr-un final m-am saturat . ANUNTATI DE ACUM INCOLO DACA NU PUTETI SA VA PREZENTATI LA VRUN MECI/MIX .

HF
Sus In jos
https://irealclan.all-up.com
ag3ntul008
1 warN



Mesaje : 15
Data de înscriere : 10/05/2008

Anunt - war's hours Empty
MesajSubiect: Re: Anunt - war's hours   Anunt - war's hours Icon_minitimeMar Mai 13, 2008 8:52 pm

plt fra eram si eu obosit SCUZA-MA o fost prima data no sa se mai repete mai esti suparat Sad ?????
Sus In jos
MaDSkiLLz
Owner
Owner
MaDSkiLLz


Mesaje : 96
Data de înscriere : 23/04/2008
Varsta : 31

Anunt - war's hours Empty
MesajSubiect: Re: Anunt - war's hours   Anunt - war's hours Icon_minitimeMar Mai 13, 2008 8:55 pm

ag3ntul008 a scris:
plt fra eram si eu obosit SCUZA-MA o fost prima data no sa se mai repete mai esti suparat Sad ?????

Sa speram ca de acum no sa mai lipsiti. Hai treaca de la mine . Sper sa fie ultima data .

Spre dezamagirea mea , membri clanului nu se prezinta din nou la meciuri . O sa incep sa aplic sanctiunile corespunzatore chiar de maine . HF


Ultima editare efectuata de catre MaDSkiLLz in Lun Mai 19, 2008 11:08 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://irealclan.all-up.com
ag3ntul008
1 warN



Mesaje : 15
Data de înscriere : 10/05/2008

Anunt - war's hours Empty
MesajSubiect: Re: Anunt - war's hours   Anunt - war's hours Icon_minitimeLun Mai 19, 2008 10:41 am

ma fra fara suparare schimba programu din week end k e k pl Sad( ori il punem de la 10 - 12 13 ori seara de la 20 - 22
deci in timpu saptamanii e bn programu iar sambata - 10 - 12 ori 20 - 22 si lafel si duminik


Ultima editare efectuata de catre ag3ntul008 in Lun Mai 19, 2008 11:08 am, editata de 1 ori
Sus In jos
MaDSkiLLz
Owner
Owner
MaDSkiLLz


Mesaje : 96
Data de înscriere : 23/04/2008
Varsta : 31

Anunt - war's hours Empty
MesajSubiect: Re: Anunt - war's hours   Anunt - war's hours Icon_minitimeLun Mai 19, 2008 10:57 am

Imi pare rau agentule , pentru dublu post primeste warn . Foloseste butonul EDIT .

Si in legatura cu programul , a fost foarte precis . Daca aveti vro nemultumire la programul stabilit de mine , postati varianta voastra .

Rog fiecare membru al clanului sa intre si sa posteze orele din cursul saptamanii/weekend cand este disponibil .
Sus In jos
https://irealclan.all-up.com
Continut sponsorizat





Anunt - war's hours Empty
MesajSubiect: Re: Anunt - war's hours   Anunt - war's hours Icon_minitime

Sus In jos
 
Anunt - war's hours
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
iReaL CLaN :: iReaL CLaN :: iReaL cLaN-
Mergi direct la: